Author: m***a
Date:
Review: Linda, pense que era negra pero es marrón oscuro, muy larga y comoda.
Color: Dark Brown


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 230 g |
| Largo | 71 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb251230153503375121621 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 6591063 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: Linda, pense que era negra pero es marrón oscuro, muy larga y comoda.
Color: Dark Brown
Author: p***a
Date:
Review: This wig is so cute! It is so long and pretty and the hair feels very soft ^-^
Color: Marrón
Author: E***O
Date:
Review: ်😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Marrón
Author: l***1
Date:
Review: Soft, natural-looking wig with comfortable cap, secure fit, minimal shedding, and beautiful texture—easy to style and maintain daily for beginners.
Color: Marrón
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.