Author: 6***3
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Dark Brown


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 170 g |
| Largo | 62 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb25100930409343803 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 6031944 people said the quality is very good!
Author: 6***3
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Dark Brown
Author: n***3
Date:
Review: ง่ายต่อการสวมใส่: dddddddddddddddd สวมใส่สบาย: kdkdkdkdkdkdk ความทันสมัยทรงผม: ddddededde
Color: Dark Brown
Author: k***7
Date:
Review: フルウィッグだと緩いし、締めると吐き気するしでいつもヘアピースを使ってます。生え際に癖がついててなかなか直らなかったけどそこまで目立たなくなったので使えました。 可愛いけど風が強くてボッサボサに…時期的に難しかったです。
Color: Dark Brown
Author: r***8
Date:
Review: すぐにもつれてしまって、とかすのに時間がかかる。
Color: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.